Loading...
Prehrať video
Testované
Cukrová dekorácia Halloween — tekvica, duch a strašidelný kostol, 6 ks

Cukrová dekorácia Halloween — tekvica, duch a strašidelný kostol, 6 ks

Cukrová ručne vyrobená dekorácia vhodná na ozdobenie cupcakes a tort. Výborne chutí a skvelo vyzerá. Hotová dekorácia šetrí čas — stačí ju len pridať na hotové pečivo.
Nie je na sklade

4,10 €
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 180,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku
★ ★ ★ ★ ★
Super obchod nasla som všetko, čo som potrebovala.

Cukrové dekorácie: duch (2 ks), netopier, strašidelný dom, tekvica (2 ks) — ideálne na halloweenske oslavy. Všetkých 6 dekorácií má približne 3,5 cm. Sú z tuhnutého cukru, preto môžu byť spočiatku pevnejšie (napriek tomu sú jedlé). Zmäknú, ak ich položíte na krém, ktorý postupne cukor zjemní. Balenie obsahuje 6 ručne vyrábaných dekorácií. Pri vyťahovaní z obalu postupujte opatrne, aby sa dekorácie nepoškodili: papier jemne nadvihnite pod každou dekoráciou, kým sa neodlepí. Nepokladajte na vlhký povrch, dekorácie by sa rozpustili.

Zloženie produktu

práškový cukor, voda, tapiokový škrob, glycerín, E401, E405, E412, E466, farbivá E171, E133, vaječný proteín, ochranné látky.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1636 kJ
Energetická hodnota kcal 390,9 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 96 g
    - z toho cukry 75 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g

Krajina pôvodu

Taliansko

Ďalšie informácie

Farba biela / čierna / oranžová
Výrobná spoločnosť
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametre

Kategória: Ozdoby na Halloween
Halloween
Zdobenie tort a muffinov na Halloween
Výrobca Decora
EAN 8024622070311
Kód produktu 0500219

Recenzia

Veľmi pekné dekorácie, pekné farby, sú vhodné skôr na tortu ako na mafiny, lebo sú väčšie.
Tovar prišiel rozbitý
100 %
Krásne dekorácie!
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Viac tovaru s halloweenskou tematikou

Cukrové zdobenie – lebka, 45 g

Cukrové zdobenie „Lebky“. Balenie 45 g.

3,50 €
7.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – čierna – 25 g


5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Halloweenský set na cupcakes Ø 5 cm

Upeč a ozdob 24 halloweenských cupcakeov s jednou sadou – v balení nájdeš papierové košíčky a tematic

6,80 €

Nie je na sklade

Metalická farba do nápojov Spirdust Orange, 1,5 g

Metalická farba do nápojov Spirdust. Balenie 1,5 g.

6,30 €
420 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie 100 g

Pridaj svojim halloweenským dobrotám strašidelný šmrnc – s cukrovým zdobením Dekora vytvoríš efektné

2,20 €
2.2 € / 100g

Nie je na sklade

potravinárske práškové farbivo (5 g) čierne

Potravinárske práškové farbivo – čierne. Balenie 5 g.

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 10 ks